Kłódka energetyczna

T-9

Nowy

Kłódka energetyczna

Materiał: Stal-ocynk

Trzpień typu "trójkat"

Więcej szczegółów

14,00 zł

Idealne zabezpieczenie: skrzynek energetycznych, złączy kablowych, szaf licznikowych, przyłączy gazowych, węzłów ciepłowniczych itp.

Poszukują Państwo wysokiej jakości kłódki energetycznej? W naszej ofercie posiadamy kłódkę energetyczną wysokiej jakości, w bardzo dobrej cenie. Wszystkie nasze produkty są nowe i pochodzą od cenionych producentów. Oferujemy m.in. model kłódki T-9, wykonany ze stali i cynku. Do kłódki dokupić można również kluczyk.

 

Nasz sklep stawia na najwyższą jakość współpracy z klientem. Dlatego też, robimy wszystko co w naszej mocy, aby wciąż poszerzać nasz asortyment, oferując produkty od najlepszych, cenionych producentów na rynku. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują towar pełnowartościowy – dokładnie  taki, jakiego oczekiwali.

 

Wciąż staramy się rozszerzać naszą ofertę, tak by każdy, kto będzie chciał dokonać zakupu właśnie w naszym sklepie, mógł zakupić wszystko, co jest mu w danej chwili potrzebne i konieczne. Jeżeli nie wiesz, lub nie jesteś pewien, jaki model produktu będzie najlepszy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Podobne produkty