ROZDZIELNICE, SKRZYNKI LICZNIKOWE, ZŁĄCZA KABLOWE

ROZDZIELNICE, SKRZYNKI LICZNIKOWE, ZŁĄCZA KABLOWE Jest 49 produktów.

na stronę
Złącze licznikowe 3-fazowe ZPL-1/1-A-L
345,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe 3-fazowe ZPL-1p-TL-3-L/w
335,00 zł
Na stanie
Kłódka energetyczna Materiał: Stal-ocynk Trzpień typu "trójkat"
14,00 zł
Na stanie
 Złącze licznikowe 1-fazowe lakierowane, dodatkowo zabezpieczone przed UV
210,00 zł
Na stanie
Złącze lakierowane, dodatkowo zabezpieczone przed UV. Wymiary : szerokość - 400 wysokość - 600 głębokość - 245
300,00 zł
Na stanie
Złącze przeznaczone jest do rozdziału energii elektrycznej  w sieciach kablowych nn 0,4 kV jako punkty końcowe sieci lub rozgałęźne.  
360,00 zł
Na stanie
Złącze przeznaczone jest do rozdziału energii elektrycznej  w sieciach kablowych nn 0,4 kV jako punkty końcowe sieci lub rozgałęźne. 
459,00 zł
Na stanie
Obudowa pusta OZ-1/40 Wymiary: szerokość: 400mm wysokość: 400mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe jednofazowe złącza zabezpieczeniowe złącza na wyłącznik Ppoż.
197,00 zł
Na stanie
Obudowa  OZ-1/50 Wymiary: szerokość: 400mm wysokość: 500mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe trójfazowe złącza kablowe złącza przyłączeniowo-licznikowe
287,00 zł
Na stanie
Obudowa OZ-1/60 Wymiary: szerokość: 400mm wysokość: 600mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe trójfazowe złącza przyłączeniowo-pomiarowe złącza kablowe
290,00 zł
Na stanie
Obudowa  OZ-1/80 Wymiary: szerokość: 400mm wysokość: 800mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe trójfazowe złącza przyłączeniowo-pomiarowe złącza kablowe złącza kablowo-rozdzielcze
335,00 zł
Na stanie
Obudowa  OZ-2/40 Wymiary: szerokość: 600mm wysokość: 400mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe złącza zabezpieczeniowe
285,00 zł
Na stanie
Pokazuje 1 - 20 z 49 elementów

Rozdzielnice, skrzynki licznikowe, złącza pomiarowe - zewnętrzne, wewnętrzne

W naszej ofercie dużą popularnością cieszą się rozdzielnice elektryczne, skrzynki licznikowe oraz złącza kablowe. Są to konieczne elementy infrastruktury elektrycznej. Zapewniamy bardzo szeroki wybór ww. sprzętu. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas produkty idealnie dopasowane do potrzeb i warunków, w których będą wykorzystywane. Oferta jest szeroka, a produkty pochodzą od najlepszych producentów.

Rozdzielnice elektryczne

Rozdzielnica elektryczna natynkowa? A może rozdzielnica elektryczna podtynkowa? Bez względu na to, czego potrzebujesz, z pewnością znajdziesz to właśnie u nas! Rozdzielnica elektryczna natynkowa jest montowana na powierzchni ściany, z kolei podtynkowa, instalowana jest w ścianie. Rozdzielnice znajdujące się w naszej ofercie są rozdzielnicami budowlanymi, a także licznikowymi. Nadają się zarówno do podziału energii przy wykonywaniu różnorodnych prac budowlanych, a także do przyłączenia energii elektrycznej do budynków.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko obudowy, rozdzielnice czy skrzynki elektryczne. Posiadamy również skrzynki gazowe, kłódki energetyczne, kieszenie kablowe, obudowy różnego rodzaju, uchwyty do mocowania złącz, fundamenty, i wiele, wiele innych elementów niezbędnych do prawidłowej instalacji oraz zabezpieczenia przyłączy energetycznych.

Rozdzielnice elektryczne – wytrzymałość i bezpieczeństwo

Wszystkie oferowane rozdzielnice spełniają odpowiednie normy. Są wytrzymałe, wykonane z trwałych materiałów gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania.  Występują w różnych wielkościach, z różnym wyposażeniem dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb. Rozdzielnice są wyposażone w tablice licznikowe, płyty. Są lakierowane, estetyczne i wytrzymałe. Dobrze dobrana rozdzielnica elektryczna natynkowa lub podtynkowa będzie służyła przez wiele, wiele lat!

Rozdzielnice, które posiadamy w swojej ofercie cieszą się dużą popularnością, na co wpływ ma nie tylko doskonała jakość i duży wybór, ale również atrakcyjna cena oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

ZIB – firma, której możesz zaufać

Nasza firma ZIB funkcjonuje na rynku od roku 1994. Z dużym sukcesem prowadzimy sprzedaż asortymentu  różnorodnych artykułów elektroinstalacyjnych oraz oświetleniowych. W ofercie posiadamy produkty z działu automatyki branżowej oraz domowej. Klienci naszej hurtowni zaopatrzyć mogą się w sposób kompleksowy. Od oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, poprzez elektronarzędzia i elektrotechnikę, aż po specjalistyczną odzież ochronną.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem

Od początku działalności naszej firmy stawiamy na bezpieczeństwo. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych, znanych i cenionych na rynku producentów. Jesteśmy pewni, że w ten sposób nie tylko zapewniamy sobie wysoką pozycje na rynku, ale przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo klientów, którzy nam zaufali.

W razie pytań  dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na pytania oraz doradzimy.