SKRZYNKI LICZNIKOWE Jest 10 produktów.

Złącze licznikowe 3-fazowe ZPL-1/1-A-L
345,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe 3-fazowe ZPL-1p-TL-3-L/w
335,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe ZPL-2/2-A Wymiary: 600x600
469,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe ZPL-3/3-A-L Wymiary: 800x600
627,00 zł
Na stanie
Wymiary: 400x300
245,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe ZL-0-L
250,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe ZL-1-L
297,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe ZL-2-L
392,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe ZL-3-L
481,00 zł
Na stanie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Skrzynki licznikowe – wysoka jakość i niezawodność

Skrzynka elektryczna licznikowa to niezbędny element infrastruktury elektrycznej. To w jej wnętrzu montowane są różnego rodzaju liczniki energii oraz bezpieczniki. Dodatkowo, skrzynka elektryczna zabezpiecza przewody oraz inne elementy, które są konieczne do prawidłowego przesyłu prądu.Skrzynka elektryczna licznikowa wykorzystywana jest nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w budynkach użyteczności publicznej czy zakładach pracy. Możemy spotkać się zarówno ze skrzynkami licznikowymi wewnętrznymi, a więc montowanymi wewnątrz budynków, jak i popularnymi skrzynkami licznikowymi na zewnątrz. Biorąc pod uwagę, że skrzynki licznikowe wykorzystuje się bardzo powszechnie i w różnych warunkach, muszą być wyprodukowane z materiału, który będzie odporny między innymi na działanie czynników chemicznych i atmosferycznych, aby zapewnić odpowiednią ochronę na długie lata.

Skrzynka licznikowa – nasza oferta

W ofercie naszego sklepu internetowego ZIB24.pl posiadamy kilka rodzajów skrzynek. Między innymi skrzynki licznikowe ZPL-0, ZPL-1, ZPL-2, ZPL-3. Oferowane przez nas skrzynki elektryczne wykonane są z materiału izolacyjnego termoutwardzalnego, który odporny jest na korozję oraz działanie czynników chemicznych i atmosferycznych. W razie wystąpienia pożaru skrzynka licznikowa nie topi się i nie spala. Jest to możliwe dzięki dobraniu odpowiedniej ilości włókna szklanego, który pozwala na utrzymanie dobrej płynności  oraz twardości i sztywności. Skrzynka licznikowa zewnętrzna 3 fazowa z zabezpieczaniem, skrzynka licznikowa 1 fazowa, skrzynka licznikowa na zewnątrz oraz inne skrzynki elektryczne licznikowe dostępne w naszej ofercie wykonane są właśnie z tego materiału. Co więcej oferowane przez nas obudowy spełniają wymogi norm: PN-EN 62208, PN-EN 60529, PN-EN 62262.

Nasze skrzynki różnią się od siebie wielkością, kształtem, a w szczególności wyposażeniem i zastosowaniem. Skrzynka licznikowa 1 fazowa, skrzynka licznikowa 3 fazowa jest dobierana według potrzeb naszych klientów. W razie potrzeby zawsze służymy pomocą.

Skrzynka elektryczna licznikowa – różne dostępne modele

Skrzynka licznikowa model ZPL-1/1-A – jest to złącze licznikowe 3-fazowe, w obudowie OZ-1/60 z płytą montażową PM-ZPL-1a oraz tablicą licznikową typu TL-3, obudową S-4 oraz osłoną listwy. Drzwiczki posiadają okrągły wziernik o wymiarze fi100. Złącze licznikowe ZPL-1/1-A jest zabezpieczone przed promieniowaniem UV. Model skrzynki licznikowej ZPL-1/1-A występuje w dwóch wersjach: ZPL-1a-A oraz ZPL-1b-A. Złącza te różnią się płytą montażową oraz osłoną.

Skrzynka licznikowa 3f występuje również w modelu ZPL-1p-L. Wyposażona jest w tablicę licznikową 3-fazową, płytę oraz podział stron. Dodatkowo złącze to charakteryzuje się skośnym daszkiem oraz pełnymi drzwiczkami.

W naszej ofercie znajdują się także skrzynki licznikowe w większych rozmiarach, np. model ZPL-2 o wymiarach 600x600 oraz model ZPL-3 o wymiarach 800X600.

Złącze ZPL-2 wyposażone jest w płytę montażową PM-2, dwie obudowy S-4 oraz dwie tablice licznikowe TL-3 i osłonę listwy. Model ZPL-3 prócz większych rozmiarów obudowy złącza, płyty montażowej oraz osłony listwy posiada trzy tablice licznikowe TL-3, a także trzy obudowy S-4.

ZIB 24 – wygodne zakupy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci chcą, aby zakupy były szybkie i sprawne, a przy okazji, aby produkty nie kosztowały zbyt dużo. Staramy się sprostać tym wymaganiom. Dzięki wieloletniej współpracy z różnymi dostawcami, gwarantujemy korzystne i konkurencyjne ceny. Przez lata prowadzenia naszej hurtowni widzimy, że jest to doceniane przez naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nigdy nie brakowało w naszej hurtowni produktów, których Państwo potrzebujecie. Jeżeli w naszej ofercie nie ma produktu, którymi są państwo zainteresowani, prosimy o pilny kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

Posiadamy szeroki asortyment. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim obudowy złącz, rozdzielnice, skrzynki licznikowe, złącza kablowe, złącza pomiarowe, skrzynki ppoż, fundamenty oraz niezbędne akcesoria. W naszym sklepie można znaleźć również aparaturę modułową (liczniki, bezpieczniki, styczniki, lampki sygnalizacyjne i inne), a także kable i przewody oraz wszelkiego rodzaju narzędzia dla elektryka, w tym narzędzia ręczne oraz osprzęty pomiarowe. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie w naszej ofercie wszystko, co jest mu potrzebne do wykonania solidnych i bezpiecznych prac elektrycznych.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się w Brzozowie na ul. T. Kościuszki 57. Jesteśmy przekonani, że w razie problemów czy pytań, będziemy mogli służyć Państwu pomocą.