OBUDOWY ZŁĄCZ Jest 11 produktów.

Obudowa pusta OZ-1/40 Wymiary: szerokość: 400mm wysokość: 400mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe jednofazowe złącza zabezpieczeniowe złącza na wyłącznik Ppoż.
197,00 zł
Na stanie
Obudowa  OZ-1/50 Wymiary: szerokość: 400mm wysokość: 500mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe trójfazowe złącza kablowe złącza przyłączeniowo-licznikowe
287,00 zł
Na stanie
Obudowa OZ-1/60 Wymiary: szerokość: 400mm wysokość: 600mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe trójfazowe złącza przyłączeniowo-pomiarowe złącza kablowe
290,00 zł
Na stanie
Obudowa  OZ-1/80 Wymiary: szerokość: 400mm wysokość: 800mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe trójfazowe złącza przyłączeniowo-pomiarowe złącza kablowe złącza kablowo-rozdzielcze
335,00 zł
Na stanie
Obudowa  OZ-2/40 Wymiary: szerokość: 600mm wysokość: 400mm głębokość: 245mm Zastosowanie: złącza pomiarowe złącza zabezpieczeniowe
285,00 zł
Na stanie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Wysokiej jakości obudowy złącz kablowych

Naszym Klientom oferujemy w swoim asortymencie wysokiej jakości obudowy złącz, które mają szerokie zastosowanie. Obudowy złącz wykorzystywane są między innymi na szafy rozdzielcze oraz złącza przyłączeniowe energii elektrycznej dla odbiorców indywidualnych. Obudowy złącz kablowych i obudowy złącz kontrolnych wykonane są z materiału izolacyjnego termoutwardzalnego, który odporny jest na korozję oraz działanie czynników chemicznych i atmosferycznych. W razie wystąpienia pożaru obudowy złącz kablowych czy obudowy złącz kontrolnych nie topią się i nie spalają. Jest to możliwe dzięki dobraniu odpowiedniej ilości włókna szklanego, które pozwala na utrzymanie dobrej płynności  oraz twardości i sztywności. Elementy obudowy złącz kablowych wykonane są w oparciu o technologię tłoczenia na gorąco na prasach hydraulicznych.

Obudowy złącz kontrolnych i kablowych w naszej ofercie

W naszej hurtowni można zakupić obudowy puste różnych typów i wielkości. Oferujemy min. obudowy typu OZ-0/40, OZ-0/60, OZ-0/80, OZ-1/40, OZ-1/50, OZ-1/60, OZ-1/80 oraz OZ-2/40, OZ-2/60, OZ-2/80, a także OZ-3/40, OZ-3/60, OZ-3/80. Wszystkie obudowy wykonane są z wysokiej jakości materiału. Jest nim SMC czyli trudnopalny i samogasnący izolacyjny kompozyt (włókno szklane i poliester). Co  więcej, złącza instalowane są najczęściej w warunkach gdzie panuje zmienna wilgotność oraz poddawane są raz wysokiej raz niskiej temperaturze. Dlatego w obudowach zastosowano odpowiednie systemy wentylacji oraz (w szczególnych przypadkach) otwory ściekowe, aby zapobiec gromadzeniu się pary wewnątrz obudowy. Sposób wykonania oferowanych przez nas obudów powoduje, że odznaczają się one wysoką odpornością na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Obudowy złącz kablowych mają bardzo szerokie zastosowanie zarówno w energetyce jak i w przemyśle. Można wykorzystywać je w telekomunikacji, oświetlenia, podczas wykonywania sygnalizacji świetlnej, telewizji kablowej i wielu, wielu innych. Obudowy charakteryzują się klasycznym wyglądem. Dzięki temu można stosować je w różnych przestrzeniach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty spełnią Państwa oczekiwania i zagwarantują bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Zapewniamy gwarancję oraz profesjonalne doradztwo.

ZIB – gwarancja dużego wyboru

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni. Oprócz obudów oraz złącz kablowych, oferujemy również złącza pomiarowe, skrzynki licznikowe, fundamenty, a także różnego rodzaju akcesoria, w tym kłódki i kieszenie kablowe. Nasi Klienci mogą zaopatrzyć się w naszej hurtowni także w łączniki ciśnieniowe, wyłączniki silnikowe, aparaturę modułową, kable i przewody oraz wiele narzędzi niezbędnych do wykonania prac elektrycznych.

Stawiamy na najlepszych producentów

W naszej hurtowni bardzo duży nacisk stawiamy na jakość. Wiemy, że tylko najwyższej jakości produkty, które spełniają oczekiwania naszych klientów, zapewniają bezpieczeństwo oraz gwarantują odpowiednie działanie instalacji elektrycznych. Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami. Nasz asortyment jest bardzo szeroki. Jeżeli nie znalazłeś w ofercie sklepu zib24.pl produktu, którego szukałeś zachęcamy do kontaktu. Zrobimy co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszej hurtowni.