O NAS

Hurtownia elektryczna „ZIB” funkcjonuje nieprzerwanie na rynku lokalnym i ogólnokrajowym od 1994 roku. Firma prowadzi sprzedaż pełnego asortymentu artykułów elektrycznych, elektroinstalacyjnych, oświetleniowych, automatyki branżowej oraz domowej. Sprzedaż prowadzona jest zarówno w obrocie hurtowym jak i detalicznym. Bogata oferta produktów zawdzięczana jest szerokim kontaktom oraz współpracy z licznymi partnerami na terenie całego kraju. Od początku działalności Firma „ZIB” obrała strategię zmierzającą do zaspokojenia tych potrzeb oraz dążenia do takiej jakości usług, która pozwoli utrzymać dobrą renomę na rynku. Hurtownia elektryczna „ZIB” oferuje swoim klientom: - oprawy oświetleniowe i źródła światła - artykuły elektroinstalacyjne - rozdzielnie - elektronarzędzia - narzędzia - kable i przewody - automatykę branżową i domową - odzież ochronną Oraz: - wysoką jakość - fachowe doradztwo

Oświetlenie, które odmieni Twój dom

Oświetlenie ma ogromny wpływ na wygląd pomieszczenia oraz na nasze samopoczucie. We wnętrzu tworzy ważny element dekoracyjny. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego źródła światła możemy stworzyć odpowiednią atmosferę i nastrój. W naszym sklepie znajdą Państwo  wysokiej jakości elementy oświetleniowe do montażu wewnętrznego oraz zewnętrznego w doskonałych cenach!  Aby w pełni zadowolić naszych klientów, dysponujemy także szerokim asortymentem oświetlenia ulicznego oaz architektonicznego.

Elektronarzędzia i elektrotechnika

Zapewniamy najwyższej klasy elektronarzędzia: wiertarki, wkrętarki, piły, spawarki, odkurzacze i wiele innych. Wszystkie prezentują bardzo dobrą jakość i pochodzą od najlepszych i najbardziej znanych producentów na rynku. W dziale elektrotechnika zakupić można silniki elektryczne, osprzęt modułowy i obligatoryjny, rozdzielnie a także automatykę przemysłową w doskonałych cenach. Dodatkowo oferujemy  bogatą ofertę kabli oraz przewodów, a także  podstawowych narzędzi pracy, tj. klucze, wiertła, tarcze czy otwornice.

Zapewniamy bezpieczeństwo

Doskonale wiemy, jak podczas specjalistycznej pracy ważna jest profesjonalna odzież ochronna, która chroni przed urazami, ale również przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Naszym klientom dostarczamy specjalistyczne stroje robocze, wśród których znajdują się nie tylko kurtki i spodnie, ale też dobrej jakości buty, czapki,  ochraniacze, rękawice oraz bieliznę termiczną. Dbając o zadowolenie naszych klientów zapewniamy asortyment wyłącznie najlepszej jakości. Gwarantujemy  również doskonały kontakt z naszym sklepem; telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów! 

Kontakt

ZIB Spółka Jawna Godziny otwarcia:

  •  ul.Kościuszki 57, 36-200 Brzozów
  •  Telefon: (13) 434-15-17
  •  NIP: 686-000-40-06

Ceny podane w sklepie są cenami brutto, wystawiamy faktury VAT