ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE

ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE

Rozdzielnice, skrzynki licznikowe, złącza pomiarowe - zewnętrzne, wewnętrzne

Nasz sklep elektryczny powstał po to, aby stworzyć naszym klientom przestrzeń, w której będą mogli dokonać korzystnych zakupów. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, a zadowolenie klienta  jest głównym miernikiem działalności naszej firmy. Oferowane przez nas rozdzielnie, które znaleźć można w dziale elektrotechnika, cieszą się dużą popularnością, a wpływ na to ma nie tylko ich konkurencyjna cena.

Rozdzielnie, które Państwu proponujemy są wytrzymałe i mają klasyczny design, dzięki czemu bardzo dobrze wpasują się w niemal każdą przestrzeń. Rozdzielnie są lakierowane, wyposażone w tablice licznikowe  3-fazowe, płyty oraz podział stron. Z całą pewnością sprawdzą się idealnie w Państwa domach i mieszkaniach.

Rozdzielnice elektryczne, pomiarowe - kablowe

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy nie tylko profesjonalną elektrotechnikę, ale również fachowe narzędzia w dziale elektronarzędzi. Ponadto, w naszym sklepie znaleźć można również odzież ochronną, automatykę branżową i domową, kable i przewody, a także, cieszący się ogromnym powodzeniem dzieła oświetleniowy, w którym można zakupić zarówno oświetlenia wewnętrzne jak i zewnętrzne. Robimy wszystko co w naszej, aby nasze doświadczenie i wiedza była dla Państwa przydatna – odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w kwestii wyboru. Oferujemy korzystne ceny oraz sprzęt wysokiej jakości pochodzący od znanych i cenionych na rynku producentów. Jesteśmy przekonani, że zakupy w naszym sklepie z pewnością zaliczą Państwo do udanych. Zapraszamy! 

ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE Jest 37 produktów.

na stronę
PROMOCJA DO KOŃCA MAJA 2017 Złącze licznikowe 3-fazowe ZPL1/1a-A lub ZPL/1b-A
179,00 zł 189,00 zł
Na stanie
PROMOCJA DO KOŃCA MAJA 2017 Złącze licznikowe 3-fazowe ZPL-1/1-p-A-L
194,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe 1-fazowe : Wymiary : szerokość - 400    wysokość - 400   głębokość - 245
129,15 zł
Na stanie
 Złącze licznikowe 1-fazowe lakierowane, dodatkowo zabezpieczone przed UV
135,30 zł
Na stanie
Szybki podgląd Nowy Wyprzedaż
PROMOCJA - DO KOŃCA MAJA 2017  Złącze przeznaczone jest do rozdziału energii elektrycznej. Wymiary : szerokość - 400 wysokość - 600 głębokość - 245
159,00 zł
Na stanie
Złącze lakierowane, dodatkowo zabezpieczone przed UV. Wymiary : szerokość - 400 wysokość - 600 głębokość - 245
183,27 zł
Na stanie
Złącze przeznaczone jest do rozdziału energii elektrycznej  w sieciach kablowych nn 0,4 kV jako punkty końcowe sieci lub rozgałęźne.  
257,07 zł
Na stanie
Złącze przeznaczone jest do rozdziału energii elektrycznej  w sieciach kablowych nn 0,4 kV jako punkty końcowe sieci lub rozgałęźne. 
307,50 zł
Na stanie
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów