ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE

ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE Jest 57 produktów.

na stronę
Złącze licznikowe 3-fazowe ZPL1/1a-A lub ZPL/1b-A
203,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe 3-fazowe ZPL-1/1-p-A-L
203,00 zł
Na stanie
Złącze licznikowe 1-fazowe : Wymiary : szerokość - 400    wysokość - 400   głębokość - 245
145,00 zł
Na stanie
 Złącze licznikowe 1-fazowe lakierowane, dodatkowo zabezpieczone przed UV
150,00 zł
Na stanie
PROMOCJA - DO KOŃCA MAJA 2017  Złącze przeznaczone jest do rozdziału energii elektrycznej. Wymiary : szerokość - 400 wysokość - 600 głębokość - 245
172,00 zł
Na stanie
Złącze lakierowane, dodatkowo zabezpieczone przed UV. Wymiary : szerokość - 400 wysokość - 600 głębokość - 245
191,00 zł
Na stanie
Złącze przeznaczone jest do rozdziału energii elektrycznej  w sieciach kablowych nn 0,4 kV jako punkty końcowe sieci lub rozgałęźne.  
267,00 zł
Na stanie
Złącze przeznaczone jest do rozdziału energii elektrycznej  w sieciach kablowych nn 0,4 kV jako punkty końcowe sieci lub rozgałęźne. 
320,00 zł
Na stanie
Pokazuje 1 - 20 z 57 elementów

ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE

Rozdzielnice, skrzynki licznikowe, złącza pomiarowe - zewnętrzne, wewnętrzne

Nasz sklep elektryczny powstał po to, aby stworzyć naszym klientom przestrzeń, w której będą mogli dokonać korzystnych zakupów. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, a zadowolenie klienta  jest głównym miernikiem działalności naszej firmy. Oferowane przez nas rozdzielnie, które znaleźć można w dziale elektrotechnika, cieszą się dużą popularnością, a wpływ na to ma nie tylko ich konkurencyjna cena.

Rozdzielnie, które Państwu proponujemy są wytrzymałe i mają klasyczny design, dzięki czemu bardzo dobrze wpasują się w niemal każdą przestrzeń. Rozdzielnie są lakierowane, wyposażone w tablice licznikowe  3-fazowe, płyty oraz podział stron. Z całą pewnością sprawdzą się idealnie w Państwa domach i mieszkaniach.

Rozdzielnice elektryczne, pomiarowe - kablowe

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy nie tylko profesjonalną elektrotechnikę, ale również fachowe narzędzia w dziale elektronarzędzi. Ponadto, w naszym sklepie znaleźć można również odzież ochronną, automatykę branżową i domową, kable i przewody, a także, cieszący się ogromnym powodzeniem dzieła oświetleniowy, w którym można zakupić zarówno oświetlenia wewnętrzne jak i zewnętrzne. Robimy wszystko co w naszej, aby nasze doświadczenie i wiedza była dla Państwa przydatna – odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w kwestii wyboru. Oferujemy korzystne ceny oraz sprzęt wysokiej jakości pochodzący od znanych i cenionych na rynku producentów. Jesteśmy przekonani, że zakupy w naszym sklepie z pewnością zaliczą Państwo do udanych. Zapraszamy!