ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE

ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE Jest 57 produktów.

na stronę
Złącze ppoż przeznaczone jest do awaryjnego rozłączania energii elektrycznej obiektu.
504,30 zł
Na stanie
Złącze ppoż przeznaczone jest do awaryjnego rozłączania energii elektrycznej obiektu.
516,60 zł
Na stanie
Obudowa OZ 1/40 przystosowana pod rozłącznik izolacyjny 160A-250A.
239,85 zł
Na stanie
Daszek do: -złączy kablowych ZK-1 -złączy ZPL-1 -obudów OZ-1/60
24,60 zł
Na stanie
Złącze ZK-1 ppoż z szybką do montażu rozłącznika izolacyjnego do 630A.
266,91 zł
Na stanie
Pokazuje 21 - 40 z 57 elementów

ROZDZIELNIE, SKRZYNKI LICZNIKOWE

Rozdzielnice, skrzynki licznikowe, złącza pomiarowe - zewnętrzne, wewnętrzne

Nasz sklep elektryczny powstał po to, aby stworzyć naszym klientom przestrzeń, w której będą mogli dokonać korzystnych zakupów. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, a zadowolenie klienta  jest głównym miernikiem działalności naszej firmy. Oferowane przez nas rozdzielnie, które znaleźć można w dziale elektrotechnika, cieszą się dużą popularnością, a wpływ na to ma nie tylko ich konkurencyjna cena.

Rozdzielnie, które Państwu proponujemy są wytrzymałe i mają klasyczny design, dzięki czemu bardzo dobrze wpasują się w niemal każdą przestrzeń. Rozdzielnie są lakierowane, wyposażone w tablice licznikowe  3-fazowe, płyty oraz podział stron. Z całą pewnością sprawdzą się idealnie w Państwa domach i mieszkaniach.

Rozdzielnice elektryczne, pomiarowe - kablowe

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy nie tylko profesjonalną elektrotechnikę, ale również fachowe narzędzia w dziale elektronarzędzi. Ponadto, w naszym sklepie znaleźć można również odzież ochronną, automatykę branżową i domową, kable i przewody, a także, cieszący się ogromnym powodzeniem dzieła oświetleniowy, w którym można zakupić zarówno oświetlenia wewnętrzne jak i zewnętrzne. Robimy wszystko co w naszej, aby nasze doświadczenie i wiedza była dla Państwa przydatna – odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w kwestii wyboru. Oferujemy korzystne ceny oraz sprzęt wysokiej jakości pochodzący od znanych i cenionych na rynku producentów. Jesteśmy przekonani, że zakupy w naszym sklepie z pewnością zaliczą Państwo do udanych. Zapraszamy!